Akrep Burcu Aralık 2021 Aylık Burç Yorumu

1 Aralık 2021

Akrep Burcu Aralık 2021 Aylık Burç Yorumu

Sevgili Akrep ve Yükselen Akrep, Ay başında maddi kaynaklarınız ile ilgili önemli gündemler yaşayabilirsiniz. Kazançlarınız ile ilgili değişimler yaşayabilirsiniz. 1,5 yıldır uğraştığınız maddi kaynakları sonunda elde edebilirsiniz. Almayı beklediğiniz alacaklarınızı alabilirsiniz. 13 Aralık’tan itibaren daha fazla para kazanmak için harekete geçebilirsiniz. Aynı gün itibariyle iletişiminizin çok artacağı bir sürece giriyorsunuz. Kendinizi daha fazla dinletmek isteyebilirsiniz. 19 Aralık’ta bazı borçlarınızı artık kapatabilirsiniz. Daha önce çektiğiniz bir kredinin sonuna gelebilirsiniz. 20 Aralık’tan itibaren yakın çevreniz ile bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Kardeşlerinizin size olan sevgisini sorgulayabilirsiniz. Bu süreçte zihninizde eskiye dair çok fazla anı olabilir. Zihniniz sizi yorabilir. 21 Aralık itibariyle odağınız yakınlarınızda olacak. Yeni kararlar almaya çok daha meyilli olabilirsiniz. 29 Aralık’ta başlayan süreçte aşk hayatınızda şanslı bir sürece giriyorsunuz. Yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Evli olanlar ise çocuk müjdesi alabilir.

Akrep Burcu
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.