Akrep Burcu (9-15 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

7 Ekim 2023

Akrep Burcu (9-15 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu kısıtlanma hissiniz, endişeleriniz, rüyalarınız oluşturacak. Yakın çevrenize yansıtamadığınız duygularınızı içinize atmayın. Tepkilerinizi göstermekten çekinebilirsiniz. Gruplar içerisinde seçici davranacaksınız. Sizinle ortak değerleri olan kişilerle bir arada olmaktan keyif alacaksınız. Sınırlarınızı çizmeniz gerekecek, birçok konuda ölçülü davranmaya çalışacaksınız. Çocuklarınızla ya da partnerinizle vakit geçirmeyi tercih edebilirsiniz. Günlük rutininizi düzenlemek zorunda hissedeceksiniz. Kendinize karşı da adil davranmanız gerekecek. Daha öncesinden araştırdığınız işlerin girişimini yapabilirsiniz. İddialı olacak ancak harekete geçmeden tüm olasılıkları hesaplayacaksınız. Romantik ilişkilerinizde tepkilerinizi göstermelisiniz. Bireysel ilgi alanlarınıza yönelirseniz kendinizi daha rahat ortaya koyabilirsiniz. Düşüncelerinizi gizlemezseniz, çalışma ortamınızda daha rahat edebilirsiniz. Sağlığınız ile ilgili endişelenmenize gerek yok.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.