Akrep Burcu (8-14 Mayıs 2023 Haftalık Burç Yorumu)

6 Mayıs 2023

Akrep Burcu (8-14 Mayıs 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu ortaklı işleriniz, ikili ilişkileriniz, kalıcı imzalarınız oluşturacak. İlişkilerinizde tutarlı, güvenilir olacaksınız. Kariyerinizle ilgili önemli insanlarla karşılaşabilirsiniz. Ortaklı işler için imza atabilirsiniz. Sağlam olmayan ilişkilerinizin aniden bittiğine şahit olacaksınız. Esnek davranmanız önemli olacak. Çocuklarınızla ilgili sorumluluklarınız artabilir. Çocuk sahibi olmak istiyorsanız ekonomik ve ruhsal boyutunu düşünerek karar verme sürecine girebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde sahiplenici ve tutarlı davranacaksınız. Fikir alış verişi yapmak, yeni şeyler öğrenmek isteğiniz artacak. Farklı yaşamları merak edeceksiniz. Seyahate çıkmak isteyebilirsiniz. Emek harcadığınızda kendinizdeki cevheri ortaya çıkarabileceksiniz. Yaratıcı yönünüzü zamanla göstereceksiniz.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.