Akrep Burcu (8-14 Ağustos 2022 Haftalık Burç Yorumu)

6 Ağustos 2022

Akrep Burcu (8-14 Ağustos 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta ailenizle ilgili konularda bilmediğiniz bir sırrı öğrenebilirsiniz. İş hayatınızda patronunuzla ve diğer üstlerinizle iyi anlaşacağınız bir dönemdesiniz. Sağlığınızla ilgili yaşadığınız sıkıntılarda size neyin iyi geleceğini öğrenmeye başlıyorsunuz. Yurtdışına çıkarak keyifli bir tatil geçirebilirsiniz. Gizli düşmanlara ve bazı güçlüklere açık olabileceğiniz bir dönemdesiniz. Bu dönem kafanız işinizi geliştirmekte ve kariyerinizi ilerletmekte olacak. Kuracağınız doğru ilişkiler sayesinde yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. İşinizde yükseldikçe hayattan alacağınız keyif artacak. Kazanmak istediğiniz bir dava varsa adalet sizden yana olacaktır. Aşk hayatınızda bazı beklenmedik durumlar yaşayabilir ve hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Yapmak istediğiniz iş için ailenizden yeterli desteği görmeyebilirsiniz fakat kalıcı işler inşa etmek emek ister bunu unutmayın annem.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.