Akrep Burcu (7 Mart 2022 – 13 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

6 Mart 2022

Akrep Burcu (7 Mart 2022 – 13 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Akrepler;

Bu hafta aşk ve flört konularınız oldukça hareketli. Flörtünüz ile çok fazla mesajlaşıp, telefonda konuşabilirsiniz. Algınız ve odağınız zaten aşk. Aşık olmak isteyebilirsiniz. Çocuğunuz var ise çocuğunuz ile birlikte çok fazla konuşabilirsiniz. Çocuğunuzun yaratıcılığını geliştirmek için aktiviteler gerçekleştirebilirsiniz. Eşinizin arkadaşları ile sosyalleşebilirsiniz, onlarla beraber yaratıcı konuşmalar gerçekleştirebilirsiniz.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.