Akrep Burcu (7-13 Ağustos 2023 Haftalık Burç Yorumu)

5 Ağustos 2023

Akrep Burcu (7-13 Ağustos 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Kariyeriniz, statünüz, yaşam hedefiniz, başarılarınız bu haftanın gündem konularını oluşturacak. Kariyeriniz ve ilişkiniz arasında denge kurmanız işlerinizi kolaylaştıracaktır. Kendinizden beklentileriniz artabilir. Kariyerinizde emeklerinizin karşılığını almak için az bir zamanınız kaldı. Sabrettiğiniz takdirde ummadığınız sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde bireysellik ihtiyacınızın arttığı bir hafta olabilir. Başarılı organizasyonlar yapacağınız bu hafta gözler üzerinizde olacak. İnsanları etkileme yeteneğinizle sosyal çevrenizi genişleteceksiniz. Çalışma hayatınızı yeniden yapılandırmak ve düzene sokmak için uygun zamanlardan geçmektesiniz. Enerjinizi ve gücünüzü statünüzü arttırmak için kullanabilirsiniz. Kariyerinizde parlayacak, gelen teklifleri değerlendirebileceğiniz bir hafta geçireceksiniz.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.