Akrep Burcu (5-11 Şubat 2024 Haftalık Burç Yorumu ,

3 Şubat 2024

Akrep Burcu (5-11 Şubat 2024 Haftalık Burç Yorumu ,

Bu hafta eviniz, aileniz, ebeveynleriniz, gayrimenkul konuları, bilinçaltınız söz konusu olacak. Aile içinde birçok konuyu konuşabilir, özgürce fikirlerinizi savunabilirsiniz. Evinizde kendinizi hem özgür hissedecek hem de aile bağlarınız daha kuvvetli hale getireceksiniz. Konuşma tarzınız önemli olacak. Evinizde yaşam şeklinizi ve alışkanlıklarınızı değiştirmeniz size iyi gelecek. Ailenize yardımcı olabilirsiniz. İçsel farkındalıklarınızın artacağı bir dönem olacak. Aile içinde geçmiş konular tekrar gündeme gelebilir. Evinizi değiştirebilirsiniz. Fikirlerinizin önemsenmesini isteyeceksiniz. Evliliğinizde ve ortaklı işlerinizde radikal kararlar alabilirsiniz. İlişkilerinizde farkındalıklarınız artacak, yenileneceğiniz bir süreç olacak. Sanatsal yeteneklerinizi daha fazla ortaya koyacaksınız. İletişim kurarken hislerinizle hareket edebilirsiniz. Evinizde, ikili ilişkilerinizde özgürlük alanı isteyeceksiniz. Eşinizle ya da ortağınızla iletişim içindeyken kendi doğrularınızdan vazgeçmek istemeyeceksiniz.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.