Akrep Burcu (4 Temmuz – 10 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

3 Temmuz 2022

Akrep Burcu (4 Temmuz – 10 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya uzun zamandır beklediğiniz ve mücadele ettiğiniz bir davanın lehinize sonuçlandığını öğrenerek başlıyorsunuz. Ülke dışına taşınmakla ilgili bazı çekimserlikler yaşayabilirsiniz. Vatan toprakları size daha çekici gelirken aidiyet hissi de bir o kadar ağır basabilir. Hafta ortasında vergi ödemeleriniz, kart ekstreleriniz gibi rutin işleri halledebilirsiniz. Her zaman yaptığınız sıradan işlerde takıntılı davranışlar içinde olmamaya dikkat edin annem. Haftanın sonuna doğru yeni fırsatlara ve ortaklıklara açık olduğunuz bir döneme girerken teraziyi doğru tarttığınızdan da emin olun.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.