Akrep Burcu (4-10 Eylül 2023 Haftalık Burç Yorumu)

2 Eylül 2023

Akrep Burcu (4-10 Eylül 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Arkadaşlarınız, sosyal çevreniz, plan ve projeleriniz ve organizasyonlar içinde olacağınız bir hafta sizi bekliyor. Arkadaşlarınız içinde mantıklı söylemlerinizle dinleneceksiniz. İkili ilişkilerinizde istikrar ve güven önemli olacaktır. Sevdiğinize hediyeler alabilirsiniz. Her türlü ilişkinizde sorumlukları üstlenen siz oluyorsunuz. Ancak size yük gelen baskı hissettiğiniz sorumluluklarınızı bırakmak isteyebilirsiniz. Sosyal çevrenizde bir düzenleme yapabilirsiniz. Etkileşim kurabildiğiniz, anlaştığınız kişilerle yolunuza devam edebilirsiniz. Çevrenizdekilere  tavsiyeler verebilirsiniz. İşler istediğiniz gibi gitmediği zaman eleştirel davranmamaya çalışmalısınız. İyi niyetinizin kullanılmasına izin vermemelisiniz. Geçmişte kalan bir ortaklık konusu tekrar gündeminize gelebilir.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.