Akrep Burcu (4 -10 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

2 Aralık 2023

Akrep Burcu (4 -10 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın gündeminde hayat amacınız, motivasyonlarınız, dış görünümünüz önemli olacak. Kişisel bakımlarınızı yaptırabilir, alışverişe çıkabilirsiniz. Kendinizi iyi hissettiğiniz için enerjiniz ikili ilişkilerinize de yansıyacaktır. Romantik ilişkilerinizde ipler sizin elinizde olacak. Her şeyi bu kadar kontrol etmeye çalışmayın ve keyfini çıkarın. Rahatlamak için hobilerinize tekrar başlayabilirsiniz. Gelirinizi arttırmak konusunda kendinizden beklentiniz yüksek olabilir. Beslenme düzeninizi değiştirmeniz gerekecek. Konuşmadan partneriniz sizi anlasın isteyebilirsiniz. İlişkilerinizde iletişimi arttırmanız gerekecek. İnce zevklisiniz, eşinize sürpriz yapabilirsiniz. İlişkileriniz açısından şanslı bir hafta değerlendirin.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.