Akrep Burcu (31 Temmuz -6 Ağustos 2023 Haftalık Burç Yorumu)

29 Temmuz 2023

Akrep Burcu (31 Temmuz -6 Ağustos 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu gruplarınız, sosyal çevreniz, arkadaşlarınız ve projeleriniz oluşturacak. Sosyal çevreniz aracılığı ile yeni bir ortaklık kurabilirsiniz. İnsanlarla yeni bağlantılar oluşturabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde partnerinizden beklentileriniz artabilir. Arkadaş gruplarınız arasında arabulucu olabilirsiniz. Partnerinizle birçok organizasyona katılabilirsiniz. Keyif aldığınız konular değişebilir. Gruplar içinde insanları tanımadan iletişim kurmak istemeyebilirsiniz. Aşka olan bakış açınız farklılık gösterebilir, daha duygusal davranabilirsiniz. Şanslı olmadığınızı düşünürken karşınıza çıkan fırsatlar ve yeni aşklar sizi mutlu edebilir. Sosyal ortamlarda yaşça büyük kişilerle sohbet etmekten keyif alabilirsiniz. Organizasyonları planlama konusunda yeteneklerinizi gösterebilirsiniz.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.