Akrep Burcu (31 Ocak 2022 – 6 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

30 Ocak 2022

Akrep Burcu (31 Ocak 2022 – 6 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Akrep ve Yükselen Akrep

Salı günü Kova burcundaki yeniay sebebiyle aileniz ve yuvanızda yenilikler yaşanabilir. Hafta ortası kardeşlerinizi belki de eğitimlerinizi kafanıza takabilirsiniz. Cuma günü ailenizdeki otorite figürlerinden destek alacağınız ve sorumluluk getireceğiniz bir gün olabilir. Aynı gün flörtlerinizle ya da çocuklarınızla bağlantılı konularda karşınıza fırsatlar çıkabilir. Cumartesi günü kardeşlerinizle yaşadığınız iletişim sorunları, eğitim ile alakalı konulardaki sıkıntılar son buluyor. Pazar günü eğitimlerinizin sınavları gündeminizde olabilir.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.