Akrep Burcu (30 Mayıs – 05 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu)

30 Mayıs 2022

Akrep Burcu (30 Mayıs – 05 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Akrep

Haftanın ilk günü maddi konular ile ilgili kararlar alabilirsiniz. Borçlarınızı kapatabilirsiniz. Aileniz ve partnerinizden maddi destek görebilirsiniz. Hafta sonu itibariyle ilişkilerinizdeki iletişim sorunları artık sonlanabilir. Yeni bir ilişkiye başlamak için artık özgürsünüz. Fakat aynı gün itibariyle ev içindeki sorumluluklarınız artabilir. Ailenizdeki yaşlılar ile problem yaşayabilirsiniz.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.