Akrep Burcu (30 Ekim – 5 Kasım 2023 Haftalık Burç Yorumu)

28 Ekim 2023

Akrep Burcu (30 Ekim – 5 Kasım 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu arkadaşlarınız, gruplarınız, projeleriniz, gelecek ile ilgili beklentileriniz oluşturacak. Evli iseniz ilişkinizi sorgulayabilir, özgürlüğünüzün kısıtlandığını hissedebilirsiniz. Sosyal çevrenizden etkilenip partnerinizin üzerinde baskıcı tavırlar sergilemeyin. Bekarsanız gruplar içerisinde sıra dışı birine gönlünüzü kaptırabilirsiniz. Ortaklıklar ve ilişkiler konusunda şanslısınız, dikkat etmeniz gereken sadece kendinizi önemsemeniz olabilir. Yaratıcı yönünüzü insanlara göstermek istemeyebilirsiniz. Geleceğe ait beklentilerinizde kendinizi kandırmaktan kaçının.  İlişkilerde esnek olmak, iletişim dilinizi kullanmak rahat hissetmenize neden olabilir. Söylemek istediklerinizi ifade ederseniz, daha doğru adım atar ve kendi yolunuzu bulabilirsiniz. Taraf seçmek ya da taraf olmak zorunda değilsiniz.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.