Akrep Burcu (29 Mayıs -4 Haziran 2023 Haftalık Burç Yorumu)

27 Mayıs 2023

Akrep Burcu (29 Mayıs -4 Haziran 2023 Haftalık Burç Yorumu)

İkili ilişkileriniz, ortaklı girişimleriniz, varsa davalarınızla ilgili haberlerin gündeminizi oluşturacağı bir hafta olacak. Partnerinizle kuracağınız dengeli iletişim ilişkinize olumlu anlamda yansıyacaktır. Hukuki konularda destekleneceğiniz bir hafta olabilir. Bekarsanız yeni aşklara yelken açabilirsiniz. Yeni tanıştığınız birine platonik olarak aşık olabilirsiniz Hayal gücünüzü kullanarak sanatsal yönünüzü ortaya çıkarabilirsiniz. Çocuklarınızın eğitimi ile yakından ilgilenmek isteyeceğiniz bir hafta olabilir. Ortaklı ya da ikili ilişkilerinizde finansal konularda güvenli adımlar atmak isteyebilirsiniz. Evlilikle ilgili konularda ani kararlar verme eğiliminiz olabilir. Ortağınız veya eşinizle fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.