Akrep Burcu (28 Şubat 2022 – 6 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

1 Mart 2022

Akrep Burcu (28 Şubat 2022 – 6 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Akrepler;
Bu hafta eşiniz ile beraber seyahat etme planları yapabilirsiniz, yakın çevrenizle ortaklık yapma isteğiniz olabilir. Yakın çevrenizde oldukça güçlü bir tutum, mücadele gerçekleştirebilirsiniz. Yuvanızda iletişim problemleri gündeme gelebilir, aynı zamanda kalıcı bir iletişim şekline adım atabilirsiniz. Flörtünüz var ise ciddi bir boyuta adım atma isteğiniz olabilir. Eğer yok ise bu hafta flört konularınız biraz daha aktif olabilir ve bu konularda şanslı olabilirsiniz. Balık burcunda gerçekleşecek Yeniay’ın etkisi ile beraber çocuklarınız, flörtleriniz ve hobileriniz konusunda yenilikler ve şifalanma söz konusu olabilir.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.