Akrep Burcu (28 Mart 2022 – 03 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

27 Mart 2022

Akrep Burcu (28 Mart 2022 – 03 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

AKREP

Haftanın ilk günü aileniz ile ilgili önemli gündemleriniz olabilir. Daha güzel bir eve taşınabilirsiniz. Salı günü aşık olabilirsiniz! Kadersel bir aşka başlayabilirsiniz. Ayrıca evli olanlar hamilelik haberi alabilir. Cuma günü civarında çalışma ortamınız değişebilir. Ofisiniz veya çalışma arkadaşlarınız değişebilir. Cumartesi günü sağlığınıza dikkat. Kronik bir hastalığınız nüksedebilir. Pazar günü ise sorumluluklarınızı yeniden düzenleyebilirsiniz.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.