Akrep Burcu (28 Ağustos -3 Eylül 2023 Haftalık Burç Yorumu)

26 Ağustos 2023

Akrep Burcu (28 Ağustos -3 Eylül 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu yaratıcılığınız, çocuklarınız, romantik ilişkileriniz, hobileriniz oluşturacak. Rüyalarınızda adalet dağıtabilirsiniz. Yalnız kalmak istemeyeceğiniz, insanlarla paylaşım içinde olmaktan keyif alabileceğiniz zamanlar olabilir. Duygularınızı paylaşmaktan çekinmemelisiniz. Çocuğunuz varsa beraber vakit geçirecek, çocuğunuzla ilgili gündemlerinizin olacağı zamanlar olacak. Duygusal anlamda üzülmemek adına ilişkinizle ilgili kararlar alabilirsiniz. Devam etmek ya da sonlandırmak için harekete geçebilirsiniz. Duygularınızı açıklamak konusunda istekli olacaksınız.  Romantik bir aşk kapınızı çalabilir. Yeteneklerinizi ortaya koyabileceğiniz projeleriniz varsa ortaya çıkmak için elverişli zamanlar olacaktır.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.