Akrep Burcu (27 Kasım -3 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

25 Kasım 2023

Akrep Burcu (27 Kasım -3 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Yakın çevreniz, kardeşleriniz, iletişiminiz, haberleşme trafiğiniz, kısa yolculuklarınızla geçecek bir hafta olacak. Rutin işlerinizi bir düzene sokacaksınız. Finansal konularla ilgili çalışmalar yapabilirsiniz. Yapmayı düşündüğünüz işlerle ilgili araştırmalarınızı tamamlayabilirsiniz. Romantik ilişkilerinizde sevdiğinizi ihmal edebilirsiniz. Karşı taraf düşüncelerinizden emin olamayabilir. Çalışma hayatınızda aldığınız sorumluluk fazla gelebilir. İnsanlara güvenmeli yardım istemelisiniz. İçinize kapanabilir, hassas davranabilirsiniz. İletişim kurarken mesafeli davranabilirsiniz. Haberleşme ağınız yoğun olacak, zamanınızı etkin değerlendireceksiniz. İyi bir sistemle her şeye yetişeceksiniz. Rahatlamak ve sorumluluklarınızdan kaytarmak istesiniz de düşünceleriniz buna izin vermeyecek. Partneriniz ve çocuklarınızla iletişim içinde olacaksınız. Tabi ki kuralları siz koyacaksınız… Anlaşılması güç bir hava yaratabilirsiniz. Aslında tek isteğiniz biraz yalnız kalıp gücünüzü toplamak olacak.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.