Akrep Burcu (27 Haziran – 3 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

26 Haziran 2022

Akrep Burcu (27 Haziran – 3 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya bankayla ilgili işlerinizi hallederek başlıyorsunuz. Ailenizle beraber planladığınız bazı organizasyonlarda her şey istediğiniz gibi gidecektir. Sağlığınızla ilgili birtakım tedavilere girebilirsiniz fakat endişe etmeyin. Çünkü tedavileriniz sonunda her şey daha iyi olacak. Bu hafta kardeşlerinizle gireceğiniz tartışmalarda kırıcı olmadan kendinizi ifade etmeye çalışın, kimseyi kırarak bir yere varamazsınız annem. Borçlarınızla ilgili ailenizden alacağınız maddi destekler sizi rahatlatabilir. Aşk hayatınızda sezgilerinizle hareket edebileceğiniz bir süreçtesiniz. Sezgilerinizle hareket ederken karşınızdakini de dinlemeyi unutmayın derim annem.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.