Akrep Burcu (26 Haziran-2 Temmuz 2023 Haftalık Burç Yorumu)

24 Haziran 2023

Akrep Burcu (26 Haziran-2 Temmuz 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Yeni insanlar, ufkunuzu genişletmek, farklı fikirler, uzun yolculuklarla geçecek bir hafta olacak. İlişkilerinizde tartışmalardan kaçınmalı, her düşündüğünüzü ifade etmekten kaçınmalısınız. Hak ettiğinizi düşündüğünüz kariyeriniz için mücadele etmek isteyebilirsiniz. Özgür davranma ihtiyacınız ikili ilişkilerinizi zorlayabilir. Ailenizle ya da sevdiğiniz arkadaşlarınızla seyahat programı yapabilirsiniz. Yeni bilgiler edinmek konusunda istekli olabilirsiniz. Keyif aldığınız yeni hobiler keşfedebilirsiniz. Yeni bir aşk gündeme gelebilir. Farklı görünmek ve farklı olmak isteyebilirsiniz. Orijinal fikirlerinizin farkına varabilirsiniz. Kendinizi ortaya koymaya çalışırken başkalarının fikirlerinden etkilenebilirsiniz. Hem güvende hem de özgür olacağınız ilişkiler tercih edebilirsiniz. Eşinizle yaşamınızda yenilikler yapmak isteyebilirsiniz. Ani evlilik ya da ayrılık kararı verebilirsiniz.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.