Akrep Burcu (25 Temmuz – 31 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

24 Temmuz 2022

Akrep Burcu (25 Temmuz – 31 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta almak istediğiniz bir eğitim için yüklü bir ödeme yapabilir ve mental olarak size büyük fayda sağlayacak bir sürece başlayabilirsiniz. İş hayatınızda hedeflerinize başarılarla yürürken bazı ortaklı konularda tartışma ve gerilim yaşayabilirsiniz. Hafta ortasına evden işe işten eve modunu benimseyebilirsiniz. Eğer yeni taşındıysanız tekrar taşınmanızı gerektirecek bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz. Çalıştığınız yerde gösterdiğiniz azimle karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir. İşe güce kendinizi çok kaptırıp da ailenizi ihmal etmeyin derim annem. Zamanında yurtdışında kurduğunuz bir iletişim sayesinde önemli bir sorununuzu çözebilirsiniz.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.