Akrep Burcu (25 Nisan 2022 – 01 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

24 Nisan 2022

Akrep Burcu (25 Nisan 2022 – 01 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Yükselen Akrepler ve Akrepler:

Bu hafta yeni bir ilişkiye yelken açıyorsunuz. Bu ilişki illa aşk ilişkisi olmak zorunda değil ancak tanıştığınız insanlar sizin hayatınızda önemli olacak. Kalbiniz boşsa ciddi bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Bir süredir ilişkisi olanlar ise evlilik kararı alabilirler. Kardeşlerinizden beklemediğiniz destekleri alabilirsiniz. Ortaklı işlerden para kazanmak için fırsatlar elde edebilirsiniz. Taşınma konuları gündeme gelebilir.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.