Akrep Burcu (25 Eylül -1 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

23 Eylül 2023

Akrep Burcu (25 Eylül -1 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

İkili ilişkilerinizin, ortaklaşa işlerinizin varsa adli işlemlerinizin söz konusu olduğu bir hafta olacak. Aradığınız partnerinizi arkadaş çevrenizde bulabilirsiniz. Gruplar içinde sosyal ve konuşkan olacaksınız. Eşiniz veya ortağınız vasıtasıyla sosyal çevrenizde iş yapabilirsiniz. İşinizde büyüme olanakları elde edeceksiniz. Kariyerinizde yükselmek için işbirliği yapmanız gerekebilir. İlişkinizde süregelen sorunlar varsa aniden bitirme kararı alabilirsiniz. Mahkeme ile ilgili işiniz varsa ani gelişmeler, süreçte hızlanma yaşayabilirsiniz. Sosyal çevrenizden arkadaşlarınızla yeni ortaklıklar kurabilirsiniz. Projelerinizi hayata geçirmek için ihtiyacınız olan kişileri etrafınızda toplayabilirsiniz. Her türlü ilişkide gelişime ve fikirlere açık olmanın avantajını yaşayabilirsiniz.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.