Akrep Burcu (25-31 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

23 Aralık 2023

Akrep Burcu (25-31 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Maddi ve manevi değerleriniz, sahip olduğunuz kaynaklarınız, beslenme şekliniz bu haftanın gündemini oluşturacak. Günlük işlerinizi kısa sürede halledecek enerjiniz olacak. Ritminize kimse ayak uyduramayacak. Kendinizi yazarak ifade edebilirsiniz. Yaratıcı yönünüzü açığa çıkarabilirsiniz. Bilginizle para kazanabilirsiniz, ancak riskli durumlardan ve aldanmalardan uzak durun. İkili ilişkilerinizde ciddi tutum sergilemenize rağmen insanları etkileme özelliğiniz iletişiminizde kolaylık sağlayacak. Kazancınızı arttırmak için geliştirdiğiniz fikirlerinizi uygulamaya geçirebilirsiniz. Hızlı hareket etmeden önce iyi düşünün. Kandırılmalara karşı dikkatli olun. Finansal açıdan güçlü olmak için hayallerinizin peşinden gitmek isteyeceksiniz. Fikirlerinizi insanlara benimsetmeye çalışabilirsiniz. Dış görünüşünüzü önemseyeceksiniz. Farklı insanlarla yapacağınız işler sayesinde para kazanabilirsiniz.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.