Akrep Burcu (24 Ocak 2022 – 30 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

23 Ocak 2022

Akrep Burcu (24 Ocak 2022 – 30 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Akrep ve Yükselen Akrep, Hafta başından itibaren kardeşleriniz veya yakın çevreniz ile daha çok ilgileneceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Kardeşinizin sorumluluğunu almak durumunda da kalabilirsiniz. Ayrıca bu dönem biraz daha sivri dilli olmaya yatkın olabilirsiniz. Çarşamba gününden itibaren zihniniz eski konular ile çok daha fazla meşgul olabilir. İçinize attığınız, paylaşmadığınız düşünceler ile baş başa kalabilirsiniz. Cumartesi günü daha kötümser düşünmeye meyilli olabilirsiniz. Kafanızı boşaltmaya çalışırsanız daha iyi olacaktır. Ayrıca yakın çevrenizden sizi üzecek şeyler duyabilirsiniz. Pazar günü itibariyle yakın çevreniz ile aranız düzelmeye başlayacaktır. Özellikle kardeşlerinizden destek alabilirsiniz. Aynı gün aileniz ve partnerinizin arasında kalabilirsiniz. Onların arasında yaşanacak bir sürtüşme sizi de huzursuz edebilir.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.