Akrep Burcu (24-30 Ekim Haftalık Burç Yorumu)

22 Ekim 2022

Akrep Burcu (24-30 Ekim Haftalık Burç Yorumu)

Manevi konulara yoğunlaşırken kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Yazılı iletişim bu hafta sizin için daha iyi olacaktır. Ailevi konularda bir tıkanıklık sezebilirsiniz. Eski sevgililer kapıyı tıklatabilir eksik kalan şeyleri tamamlayabileceğiniz bir dönemdesiniz. Hayattaki motivasyonlarınızın değişeceği, önemli bir sürece giriyorsunuz. Kişisel devrimini yapan Akrep’ler için bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. İşinize yaramayan her şeyi kesip atma zamanı, prangalarınızdan kurtuluyorsunuz.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.