Akrep Burcu (23-29 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

21 Ocak 2023

Akrep Burcu (23-29 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Aile ilişkileriniz, eviniz, ebeveynleriniz, güvenlik ihtiyacınız, bilinçaltınız ile ilgili konularla ilgileneceğiniz bir hafta olacak. Aileniz ve ebeveynleriniz tarafından sevilmek isteyeceksiniz. Onlarla vakit geçirmek ve evinizde olmak sizi memnun edecektir. Kendinizi ailenize karşı sorumlu hissedeceksiniz. Evinizle ilgili konularda yenilikler yapabilirsiniz. Hem aileniz hem de kendi hayatınızı kolaylaştıracak teknolojik gelişmeleri evinize adapte edebilirsiniz. Daha büyük bir eve taşınmayı düşünebilirsiniz. Ailenize yeni bir üye katılabilir. Hayal gücünüz ve sanatsal bakış açınız artacaktır. Her şeye aşık olma kapasitesine sahipsiniz. Lüks ve zarif olan şeylere ilgi duyacaksınız. İletişim konularında odaklanma sorunlarınız olabilir. Sağlıkla ilgili konularda kuruntu yapabilirsiniz. Sadece ailenizin isteklerini yapmanız, kendinizi ötelemeniz içsel olarak sizi yıpratacaktır.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.