Akrep Burcu (23-29 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

22 Ekim 2023

Akrep Burcu (23-29 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın gündemini hayat amacınız, motivasyonlarınız, dış görünümünüz oluşturacak. Kendinize güveniniz tam olacak. Saç ya da kıyafetlerinizde değişim yapmak isteseniz de emin olmadan karar vermek istemeyeceksiniz. İlişkilerinizde kısıtlanma hissi yaşayabilirsiniz. Bireyselliğinizi ortaya çıkaracak hobiler, aktiviteler yapabilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Biraz destekle ortaklı işlerinizde statünüzü arttırabilirsiniz. Partnerinizin üzerinde iyi etkiler bırakmak isteyeceksiniz. Eşinizin beklentileri fazla olabilir. İkili ilişkilerinizi konuşarak yürütmek isteyeceksiniz, ancak gizemli ve ketum tavrınız işinizi zorlaştırabilir. Kendinizi ifade ederken söylemlerinize dikkat etmeniz iyi olacaktır. Motivasyonlarınız değişecektir, finans, estetik, içsel yolculuk konuları  ile ilgilenmek isteyeceksiniz.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.