Akrep Burcu (22-28 Mayıs 2023 Haftalık Burç Yorumu)

20 Mayıs 2023

Akrep Burcu (22-28 Mayıs 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Alacaklarınız ve borçlarınız, değişim isteğiniz, statünüz ve hedeflerinizle ilgileneceğiniz bir hafta olacak. Eşinizin ya da ortağınızın desteğini alarak kariyerinizde daha etkili hale gelebilirsiniz. Statünüzü arttırmak için enerji sarf edebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde kuracağınız sağlıklı iletişim   kariyerinize de yansıyacaktır. Hukuki konularınız varsa gayretinizin sonucunu zorlansanız da alabilirsiniz. Farklı bakış açısına sahip kişilerle çalışmakta zorlanabilirsiniz. Sahiplendiğiniz kendi fikirleriniz olacaktır. İlişkilerinizde kendinize alan yaratmak isteyebilirsiniz. Yeni tanıştığınız birine gönlünüzü kaptırabilirsiniz. Hedeflerinizi her zaman gerçekleştiremeyeceğinizi görebilirsiniz. Sabırlı olmanız da fayda olacaktır. Sanatsal ve yaratıcı yönünüzü ortaya çıkarmak isteyebilir ve destek almak zorunda kalabilirsiniz. Finansal konularla ilgili temkinli davranmanız gereken bir hafta olabilir.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.