Akrep Burcu (21 Şubat 2022 – 27 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

20 Şubat 2022

Akrep Burcu (21 Şubat 2022 – 27 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Akrep ve Yükselen Akrep,

Hafta başı ve hafta sonu çok olaylı geçmeyecek gibi gözüküyor. Ancak hafta ortası oldukça hareketli. Çarşamba günü keyfi olarak kısa kısa seyahatlere çıkmak isteyebilirsiniz, gezmek ve sosyalleşmek isteyebilirsiniz. Ertesi gün hoşuna giden, size haz veren bir eğitime başlayabilirsiniz. Aynı gün ailenizden bazı insanlarının sağlık konuları kulağınıza gelebilir ama çok önemli bir durum söz konusu değil. Cuma günü ise ikili ilişkileriniz ve aileniz arasında biraz iletişim problemleri gündeme gelebilir, partnerinizi aileniz ile tanıştırmak isteyebilirsiniz.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.