Akrep Burcu (21 Mart 2022 – 27 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

20 Mart 2022

Akrep Burcu (21 Mart 2022 – 27 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Akrep

Haftanın ilk günü aşk hayatınızda önemli tanışmalara hazır olun! Bu dönemde yeni tanışacağınız insanlar ile aşk yaşayabilirsiniz. Salı günü aile içinde yaşanacak tartışmalara karşı dikkatli olun. Aynı zamanda ev içi kazalar yaşayabilirsiniz, bıçak kullanırken sakin olun! Çarşamba günü evli olanlar çocuk haberi alabilir. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir aşktan da haber gelebilir. Cumartesi günü aşk hayatınızda güçleneceksiniz. Özellikle flörtünüzün fikirlerinize olan saygısı artacaktır. Pazar günü itibariyle çalışma ortamınızda bol dedikodulu bir sürece girebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınız ile iletişiminiz artabilir.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.