Akrep Burcu (21-27 Kasım Haftalık Burç Yorumu)

19 Kasım 2022

Akrep Burcu (21-27 Kasım Haftalık Burç Yorumu)

Maddi kaynaklarınızda artış yaşayacaksınız. Aşk konularında şansınız artacak. Çocuklarla iletişiminiz artıyor. Kendinize yettiğinizi anlayacağınız, farklı projelere imza atacağınız bir hafta olacak. Çalışma hayatında sıkı çalışıp, katkı sağladığınızı görmek size de iyi gelecektir. Tahminleriniz isabetli olacak. Kendinizi şımartmak isteyeceksiniz. Düşüncelerinizi sanatsal şekilde ifade edebilirsiniz. Beş duyunuzu aktif kullanacaksınız. Kişisel bakımınızı yaptıracak,  kendi refahınızı düşüneceksiniz. Öz saygınız artacak.  Aşk hayatınızda durağanlık olabilir. Etkisi geçicidir. Sağlıkla ilgili problemleriniz varsa çözüme kavuşturabilirsiniz.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.