Akrep Burcu (21-27 Ağustos 2023 Haftalık Burç Yorumu)

19 Ağustos 2023

Akrep Burcu (21-27 Ağustos 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Arkadaş gruplarınız, organizasyonlarınız, projeleriniz, sosyal çevrenizin faal olacağı bir hafta geçireceksiniz. Kariyer konularında kendinizi gösterme şansınız olacak. Kendinizden ve partnerinizden beklentinizin yüksek olması sizi zorlayabilir. Arkadaşlarınız ve özel ilişkileriniz konusunda riskli kararlar almaktan çekinmelisiniz. Sosyal çevrenizde aktif olacaksınız. Enerjinizi yüksek tutmak için elinizden geleni yapacağınız bir hafta olacak. Bu dönem organizasyonları ayarlayan kişi siz olabilirsiniz. İletişimi önemseyen, insanların arkasını toplayan özelliğiniz ile aranılacaksınız. Elinizdeki projeleri toparlamak için uygun zamanlar olacaktır. İşlerin yolunda gitmesi sizin için önemli olacaktır, yoksa eleştirel davranabilirsiniz. Yakın çevrenizle iletişiminizde kontrolcü davranabilirsiniz. Yaptıklarınızın daha iyisini ortaya çıkarabilmek için gücünüzü ortaya koyabilirsiniz. Projelerinizi hayata geçirebilmek için daha orijinal fikirler bulmanız gerekebilir. Yaratıcılık gerektiren konularda kendinizi öne çıkarmak istemeyebilirsiniz. Gerçek bir birlikteliğe enerji harcamaktansa hayalinizdeki aşkla yetinmek isteyebilirsiniz. Enerjinizi ortaya koyabilmeniz için duygusal açıdan tatmin olmanız gerekebilir.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.