Akrep Burcu (2022 Yıllık Burç Yorumu)

31 Aralık 2021

Akrep Burcu (2022 Yıllık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Akrep;

Ay düğümleri siz ve ilişkiler alanınızda kadersel etkiler bırakmaya başlayacak. Nisan ayında Jüpiter Neptün kavuşumu sizin flört, aşk, yaratıcılık ve çocuklar alanında birtakım olaylara sebebiyet verecek. Ardından Güneş tutulmasının etkisi ile ilişkiler hukuk davalar ortaklıklar ve eş konularında kadersel bir etkiniz gündeme gelebilir. Mayıs ayında Jüpiter’in Koç burcuna geçmesi ile beraber hastalıklar, günlük rutin ve iş ortamın ile alakalı şanslı dönemlere sebebiyet verecektir. Yine Mayıs kendiniz ile ilgili konular ve hayat motivasyonunuz ile ilgili konularda önemli bir etkiniz gündeme gelecek. Temmuz sonu Jüpiter retrosu ile beraber geçmesi ile beraber hastalıklar, günlük rutin ve iş ortamın ile alakalı durumlarda biraz şanssız olacaksınız. Ardından Uranüs ve Kuzey Ay Düğümü kavuşumu hayatınızda özellikle ortaklıklar ve ilişkiler bakımından bir anda gelecek bir değişime sebep olabilir. Ekim civarında kendiniz ile alakalı konularda önemli etkiler ve bırakmalar gündeme gelebilir. Ardından Jüpiter’in Retro halinde tekrar balık burcuna geçmesi flört, aşk, yaratıcılık ve çocuklar alanında birtakım olaylarda biraz zorlayacak. Kasım ayında gerçekleşecek ilişkiler ve ortaklıklar alanınızı etkileyecek. Ardından Jüpiter retro halini tamamlayarak tekrar iş ortamınızı ve günlük rutinlerinizi şanslı bir hale getirecek fakat iş yükünüz artabilir.

Akrep Burcu
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.