Akrep Burcu (20 Haziran – 26 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu)

18 Haziran 2022

Akrep Burcu (20 Haziran – 26 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta evinizle ilgili yapmak istediğiniz değişiklikler varsa doğru insanlardan yardım isteyerek işlerinizi hızlıca halledebileceksiniz. İş ortaklarınızla veya yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde gücün sizde olduğunu gösterirken insanların sizden etkilenmesini sağlayabilirsiniz. Yurtdışında bir ülkeye gitmekle ilgili bir odağınız varsa gerçekleşmesi an meselesi olabilir. Ödemelerinizi doğru planlayarak haftayı verimli bir şekilde sonlandıracaksınız.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.