Akrep Burcu (20-26 Mart 2023 Haftalık Burç Yorumu)

18 Mart 2023

Akrep Burcu (20-26 Mart 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya iş arkadaşlarınız, çalışma ortamınız, sağlığınız ve rutin düzeniniz ile başlayacaksınız. Yaratıcılığınızın artacağı bu hafta, iletişim dilinize hakim olmalısınız. Çocuklar konusunda hassas olacaksınız. İletişim kurarken güç gösterisi yapmaktan kaçınmalısınız. İşlerinizi hızlıca halletmek isteyeceksiniz. Çalışacak ve takdir görmek ihtiyacı içinde olacaksınız. İçsel anlamda bir değişim içine gireceksiniz. Ebeveynlerinizle ilgili konular gündeminize gelecek, geçmişte kalan konuları çözüme kavuşturacaksınız. Evinizle ilgili değişiklikler yaşayabilirsiniz. İnançlarınızın sorgulanmasını istemeyeceksiniz. Farklı kültürlerdeki insanlarla anlaşma konusunda zorlanma yaşayabilirsiniz. Sezgilerinizi kullanmaktan çekinmeyin. İşle ilgili ayrıntılara odaklanacaksınız, işini iyi yapan çalışma arkadaşlarınızla çalışmak isteyeceksiniz. Evcil hayvanlarla ilgili girişimlerde bulunabilirsiniz.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.