Akrep Burcu (19-25 Haziran 2023 Haftalık Burç Yorumu)

17 Haziran 2023

Akrep Burcu (19-25 Haziran 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu eğitim alanlarınız, farklı insanlar ve fikirler, uzak yerlere seyahat programları oluşturabilir. Aşk hayatınızdaki belirsizlikler sizi yorabilir. Yeni başlangıçlar için belki de yerinde sonlandırmanız gerekebilir. Artık kimseyi sevemem dediğiniz noktada karşınıza doğru kişi çıkabilir. Kendiniz olmaktan, kendinizi ifade etmen çekinmeyin. Aşk kapınızı çalacak. Farklı kitaplar, izlenmediğiniz türde filmler ilginizi çekebilir. Yeni bilgiler edinmek isteyebilirsiniz. Kariyer anlamında yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Atak davranacağınız ve hareketli zamanlar geçireceğiniz bir hafta olabilir. Söylenen sözleri önemseyebilir, size yararlı olanları kullanabilirsiniz. Günlük hayatınızda her şeyin yolunda gitmesi için çaba harcamak sizi yorabilir. Evcil hayvanlarla ilgilenmek sakinleşmeniz için iyi gelebilir. Sizden farklı düşünen ve yaşayan kişileri uyumlu birliktelikler kurabilirsiniz. Çalışma ve dinlenme dengenizi kurabilirsiniz.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.