Akrep Burcu (19-25 Eylül 2022 Haftalık Burç Yorumu)

17 Eylül 2022

Akrep Burcu (19-25 Eylül 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya sizi çekemeyen insanların varlığını öğrenerek başlıyorsunuz fakat siz yolunuza bakın annem onlar anca arkanızdan konuşur. Bu hafta arkadaşlarınızla planlar yaparak keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Bazı organizasyonlara dahil olmak için şartlarınızı zorlayacağınız bir haftadasınız. Hafta boyunca eğleneyim, gezeyim diye düşünürken bir yandan da sürpriz iş teklifleri alabilirsiniz. Kendinizi hafta sonu gelmeden yorulmuş hissedebilir ve hafta sonu inzivaya çekilebilirsiniz. Sevdiğiniz insanla gerilimli dakikalar yaşamak istemiyorsanız onunla ilgilendiğinizden emin olmanızı öneririm annem. Aşk hayatınızda her şey yolunda fakat siz yine de ona karşı biraz daha hassas davranmaya özen göstermelisiniz.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.