Akrep Burcu (19-25 Aralık Haftalık Burç Yorumu)

17 Aralık 2022

Akrep Burcu (19-25 Aralık Haftalık Burç Yorumu)

İletişim alanlarınız, kardeş ve kuzenleriniz, kısa seyahatler, çalışma koşullarınız, gün içinde yaptıklarınızla bu haftaya başlayacaksınız. Gündelik hayatta ki mutsuzluklarınız enerjinizin düşmesine sebep olabilir. Rutin işlerinizde başınıza gelebilecek terslikleri kolaylıkla düzelteceksiniz. Yakın çevrenizden biri ile ortak bir iş kurabilirsiniz.  Bu konularda şanslı olacaksınız. Sözlü veya yazılı iletişimlerinizde ayrıntılara takılmayın. Çalışma arkadaşlarınız arasında öncü olacak, takım çalışmalarında aktif rol alacaksınız. İletişim alanında kendinizi disipline edeceksiniz. Eğitim aldığınız alanlarda kendinizi gösterebilirsiniz. İş yerinizde çalıştığınız kişilere karşı mesafeli duruşunuz sizi sıkıntıya sokabilir. Eşinizle ani seyahat planı yapabilirsiniz. Yaratıcı tarafınızı ortaya çıkarmak ve yakın çevrenizle paylaşmak isteyeceksiniz.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.