Akrep Burcu (18 Nisan 2022 – 24 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

17 Nisan 2022

Akrep Burcu (18 Nisan 2022 – 24 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Akrep

Haftanın ilk günü kardeşlerinize aranızda bazı krizler yaşayabilirsiniz. Özellikle sorumlulukları paylaşma konusunda anlaşamayabilirsiniz. Aynı gün partneriniz ile evlilik kararı alabilirsiniz. İlişkinizde güzel bir aşama kaydedebilirsiniz. Çarşamba günü itibariyle partnerinize ve ilişkinize odaklanabilirsiniz. İlişkide olmak sizin için önem kazanabilir. Pazar günü ise partneriniz ile kariyeriniz arasında kalabilirsiniz.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.