Akrep Burcu (18 – 24 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

16 Temmuz 2022

Akrep Burcu (18 – 24 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya eğitim hayatınıza odaklanarak başlıyorsunuz fakat partnerinizden yeterli desteği göremeyebilirsiniz. Siz yeni bir eğitim almaya hatta belki bu eğitimle yeni bir meslek edinmeye odaklanırken, beklemediğiniz insanlardan baskılarla karşılaşabilirsiniz.  Kariyer hayatınızda yapacağınız ticari faaliyetlerden güzel karlar elde edebilirsiniz. Günlük işlerinizi halledip rahatlarken kardeşlerinizle bazı gerilimler yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda yeni anlaşmalar, projeler, ortaklıklar, iş birlikleri veya sözleşmeler gündeme gelebilir. Yoğun geçireceğiniz bu süreçte sağlığınızı ihmal etmemeye özen gösterin annem.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.