Akrep Burcu 18 – 24 Şubat 2019

18 Şubat 2019

Akrep Burcu 18 – 24 Şubat 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Akrepler ve Yükselen Akrepler,

19 Şubat tarihinde gerçekleşecek olan Başak burcundaki dolunay sizin arkadaş çevreniz, kariyerden kazanılan para, umutlar, şanslar, kalabalıklar, partiler, organizasyonlar konularını temsil eden 11. Evinizde gerçekleşecek. Bu durumda da kariyerden zam bekliyorsanız alabilirsiniz, artık size iyi gelmeyen arkadaşlarınız varsa onlarla iletişiminizi koparabilirsiniz, yeni ortamlara girebilirsiniz, hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu süreçte sağlıkla ilgili konularda çok dikkatli olmanız gerekmektedir özellikle baş bölgesiyle ilgili yaralanmalar, kazalar gündeme gelebilir. Bu kulak burun boğaz olabileceğini gibi migren ağrıları da olabilir.

Yakın çevre, kardeşler, eğitim, yurtiçi seyahatler, iletişim konularında sorumluluk almanız gerekebilir, bu konularda dönüşümler yaşayabilirsiniz ve kadın figürlerinin desteğini alabilirsiniz.

Aşk konularının yoğun olduğu bir sürece giriyorsunuz, özellikle ruhsal yaratıcılığınızı arttıracak aşk, hani konuşmadan anlaşabileceğiniz tarzda bir ilişki başlatabilirsiniz ya da bir ilişkiniz varsa manevi tatmini daha fazla yaşayabilirsiniz. Fakat burada maddi konular ve değerle ilgili olarak iletişim problemleri gündeme gelebilir, olayları gereksiz yere uzatmamaya dikkat etmeniz gerekmektedir.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”90″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”90″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”50″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Akrep, Haftalık Burç Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.