Akrep Burcu (18-24 Eylül 2023 Haftalık Burç Yorumu)

16 Eylül 2023

Akrep Burcu (18-24 Eylül 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın gündemini gruplarınız, sosyal çevreniz, projeleriniz oluşturacak. Aradığınız aşkı sosyal çevrenizde bulduğunuzu düşünebilirsiniz. Ancak ilişkilerinizde belirsizlikler olabilir. İdealist fikirlerinizi gruplar içinde anlatmak isteyebilirsiniz. Projelerinizi ortaya koyarken seçici davranacaksınız. Sözleriniz ve konuşmalarınızla insanları etkileyebilirsiniz. Kendinizi ifade ederken insanların düşüncelerini önemseyeceksiniz. Arkadaşlarınızı bir araya getirebildiğinizi göreceksiniz. Faydalı olduğunuzu düşünmek manevi anlamda iyi hissettirecektir. Kariyerinizde ilerlemek istiyorsanız önceliği kendi işlerinize vermeniz gerekecek. Yöneticileriniz kadınsa yardım alabilirsiniz. Çatışmalardan ve gergin ortamlardan uzak durmanız iyi olacaktır. Enerjinizi bölmemeye çalışmalısınız.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.