Akrep Burcu (17 Ocak 2022 – 23 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

16 Ocak 2022

Akrep Burcu (17 Ocak 2022 – 23 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Akrepler ve Akrepler;

Bu Dolunay sizin için fikirlerinizi dönüştürmek olarak çalışacaktır. Bu zamana kadar yazdığınız, çizdiğiniz ya da eğitim aldığınız konular var ise danışmanlık vermek isteyebilirsiniz. Aldığınız eğitimleri kariyere çevirmek için güzel bir fırsat ancak bildiğiniz gibi Merkür Retro bu süreci eksiklerinizin üzerinden geçmek için değerlendirmek daha iyi olabilir. Salı günü aileniz ve iş ortamınız ile alakalı konuların üzerinden geçip şifalandırabilirsiniz. Bu hafta başlayan etki ile beraber 18 ay boyunca hayat motivasyonunuz ve ilişkiler ile alakalı konularda gündemler olabilir. Perşembe günü itibari ile iletişim, eğitim konularında, seyahat konularında değişimler olabilir. Ertesi günden itibaren bir ay boyunca odak noktanız aileniz ve yuvanız.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.