Akrep Burcu (17-23 Temmuz 2023 Haftalık Burç Yorumu)

15 Temmuz 2023

Akrep Burcu (17-23 Temmuz 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Kariyeriniz, itibarınız, yaşam hedefiniz ile ilgili konuların gündem olacağı bir hafta yaşayabilirsiniz. İş hayatı ve özel yaşamınız arasında zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Ortaklıklarla ilgili güzel etkiler aldığınız halde, karar vermekte zorlanma yaşayabilirsiniz. Günlük işleriniz ve çalışma hayatınızla ilgili yeni başlangıçlar söz konusu olabilir. Deneyimlerinizi kullanmaya başlama vakti gelmiş olabilir. Kendinizi yeniden keşfedebilir, becerilerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Hayal ettiğiniz aşkı yeni bir eğitim ya da seyahat sırasında bulabilirsiniz. Arkadaş çevreniz güçlü ve destekleyen kişiler olabilir. Romantik ilişkilerinizde sorumluluk almak istemeyebilirsiniz. Siz isteklerinizi belli etmek istemeseniz de konuşmalarınızla insanları etkileyebilecek güce sahip olabilirsiniz. İlişkilerinizi kuvvetlendirmek sizin elinize olabilir. Rutin işlerinize saplanıp kalmaz iseniz, kariyeriniz adına kurduğunuz iletişimlerde başarılı olabilirsiniz. Kariyerinizde ipleri elinize alacağınız ve görünür olabileceğiniz bir hafta olabilir. Genel olarak kariyerinize odaklandığınız bu dönemde, ikili ilişkilerinizde anlaşılmadığınızı düşünebilirsiniz. Özgür olma ihtiyacı hissedebilirsiniz.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.