Akrep Burcu (16 Mayıs – 22 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

15 Mayıs 2022

Akrep Burcu (16 Mayıs – 22 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Akrep

Haftanın ilk günü civarında hayatınızda önemli gelişmeler yaşanabilir. Motivasyonlarınız ve amaçlarınız değişebilir. Çarşamba günü hayalinizdeki aşkı bulabilirsiniz! Evli olanlar ise çocuk kararı alabilir. Perşembe günü partneriniz ile önemli kararlar alabilirsiniz. Evlilik kararı da buna dahil. Cuma günü ofis içinde önemli haberler alabilirsiniz. Cumartesi günü itibariyle odağınız maddi konulara özellikle de borçlarınıza kayabilir.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.