Akrep Burcu 15 – 21 Nisan 2019

15 Nisan 2019

Akrep Burcu 15 – 21 Nisan 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Akrepler ve Yükselen Akrepler,

19 Nisan tarihindeki dolunay sizin bilinçaltınız, sırlarınız, rüyalarınız, gizli düşmanlarınız alanında gerçekleşecek. Bu süreçte sırlarınız ortaya çıkabilir, bilinçaltınızdaki olaylar gündeme gelebilir, gizli düşmanlarla yüzleşebilir ve onları alt edebilirsiniz.

Aşkla ilgili konularda şanslı, karizmatik ve etkileyici bir süreçteniz fakat bu konularda ekstra para çıkışları yaşayabilirsiniz. Kendinizi daha çekici göstermek için para harcamanıza gerek yok. Zaten iletişim yoluyla fazlasıyla insanlar üzerinde etki bırakabilirsiniz.

Sağlıkla ilgili konularda yaşadığınız problemlerin çözülebileceği bir haftadasınız. Evcil hayvan edinebilirsiniz, yanınızda çalışması için yeni kişilerle anlaşmalar imzalayabilirsiniz.

Eş ve ortaklı işlerden yana yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz daha şanslı bir haftaya giriyorsunuz. Bu alanda kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

Kariyerle ilgili olarak yeni ortaklı işler bulabilir, başkalarının desteğini alabilirsiniz.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”90″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”85″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Akrep, Haftalık Burç Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.
2 Comments
  1. Harikasınız. Elinize emeğinize sağlık

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.