Akrep Burcu (14 Şubat 2022 – 20 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

14 Şubat 2022

Akrep Burcu (14 Şubat 2022 – 20 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

 

Sevgili Akrep ve Yükselen Akrep,

Haftaya partneriniz ile birlikte seyahat planlarınızı değiştirip yeni planlar gerçekleştirerek başlayabilirsiniz. Ya da ortaklı işlerinizin evraklarıyla uğraşabilirsiniz. Ardından zihniniz aile ve yuva konularında daha çok çalışmaya başlayabilir. Dolunayın etkisi ile kariyerinizdeki olayların çözüme kavuşmasını görebilirsiniz. Ayrıca yeni eğitimlerle vakit geçirip, enerjinizi harcayıp bundan haz duymaya başlayabilirsiniz. Ardından flörtlerinizi bir adım daha ciddileştirmek için karşınıza fırsat çıkabilir. Değerlendirip, değerlendirmemek size kalmış. Hafta sonuna doğru algınız flört konularınız, hobileriniz ve çocuklarınız olabilir.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.