Akrep Burcu (14 Mart 2022 – 20 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

13 Mart 2022

Akrep Burcu (14 Mart 2022 – 20 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Akrepler;

Hafta başında eski sevgilileriniz ile alakalı olaylar meydana gelebilir, çocuklarınız ile ilgilenmek size oldukça iyi gelebilir, daha önce gerçekleştiremediğiniz hobilere yönelebilirsiniz. Flörtünüz var ise ilişkinizi ciddiye taşımak için karşınıza fırsatlar çıkabilir. Yuvanız ve eviniz ile alakalı bazı konuları şifalandırmak için vakit harcayabilirsiniz. Hafta sonu ise çocuklarınız ile birlikte küçük seyahatlere çıkabilirsiniz. Ortaklıklarınız veya ikili ilişkileriniz konusunda ön planda olmak isteyebilirsiniz. Pazar günü ise algınız iş ortamınızda ve günlük rutinlerinize yönelebilir.

Akrep
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.